آجر
کارشناس فروش: کارشناس: 09132645565
پرسش و پاسخ
هر سوالی دارید مطرح کنید!
18مهر1400
بله ، رنگ بندی آجر های نسوز بر اساس میزان حرارت کوره های آجر پزی ، تعیین می گردد، هر چه آجر پخته تر شود تیره تر و هرچه درجه پخت کمتر باشد روشن تر می شود.
18مهر1400
جنس آجر نسوز نما ، یکی از انواع آجر می باشد که از خاک نسوز نسوز وخاک چینی ( kaolin ) در دمای حرارتی بسیار بالا تولید می شود ، خاکی که توان تحمل دمای بسیار بالا را دارد و دارای ساختار مولوکی منظم و محکمی می باشد.
18مهر1400
آجرهای نسوز نما نقش عایق برودتی و حرارتی را نیز دارند . که نه تنها از هدر رفتن انرزی به وجود آمده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی جلوگیری می کنند . بلکه بر اساس رنگ ، جنس و میزان سطحی آن ها . باعث جذب انرژی خورشیدی و گرم شدن ساختمان می شوند ، و همین عملکرد را نیز در فصل تابستان با دفع و انعکاس گرما و خنک شدن ساختمان به انجام می رساند .
18مهر1400
-مرغوبیت بالا در صنعت ساختمان / - ماندگاری دراز مدت نماها / - سازگاری با محیط زیست / - داری تنوع گسترده در رنگ ها / - دارای تنوع گسترده در ابعاد / - رنگ های طبیعی و غیرقابل تغییر در برابر اشعه خورشید / - میزان جذب آب مناسب / - استفاده از مواد طبیعی و مطلوب
18مهر1400
بله ، استفاده از آجرنما در دکوراسیون های داخلی بسیار چشمگیر است.در کشورهای آمریکا و انگلیس بسیار کاربرد دارد و در ایران نیز بسیار متداول شده است.
18مهر1400
بله ، در واقع هیچ متریالی به اندازه آجرنما تنوع رنگ ندارد تنوع رنگ آجرنما مانند رنگ بندی طبیعت است هرچه رنگی در طبیعت یافت می شود در آجر نیز وجود دارد.
18مهر1400
طول عمر آجرنما بسیار زیاد است،شاید کثیف یا چرک شود ولی هیچ وقت خراب نمی شود . آثار تاریخی برجای مانده گواه بر این است که طول عمر بناهای ساخته شده از آجرنما بیشتر از صد سال می باشد.
18مهر1400
با توجه به نحوه تولید و نوع کاربرد آجر،جنس آن ها نیز مشخص می شود،به عنوان مثال آجر نسوز نما از خاک نسوز ، قزاقی از خاک رس و آجر شیل از خاک سنگ است.
1مرداد1398
خیر، آجر یک واژه کلی است که بستگی به نوع کاربرد و شیوه تولید آن نامگذاری می شود.ماده اصلی تشکیل دهنده آجر،خاک رس است و تفاوت آجرها در اندازه،رنگ و دمای پخت آن ها است و در گذشته به دلیل تمایل به رنگ های زرد و گلبهی یا نارنجی و قرمز ، دیده می شود.
با پر کردن فرم زیر می‌توانید سوالات خود را با ما در میان بگذارید.
x
جهت دانلود فایل لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید.