آجر
کارشناس فروش: کارشناس: 09132645565
درباره جلوه نمای سبز

بیوگرافی

دفتر خدمات ساختمانی جلوه نمای سبز با تکیه بر پیشینه درخشان خود دراجرای نمای ساختمانی در سال1370 شروع به عرضه آجرنمای ساختمانی نمود.که اولین عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه آجر درکاشان و حومه بوده است.خوشبختانه با نزدیک به سه دهه فعالیت صادقانه در عرضه بهترینکالا و اجرای باکیفیت،اعتباربسیاری در سطح شهرکسب نموده است به نحوی که تاکنون پروژه های بزرگی در سراسر کشور اجرا نموده است.یکی از افتخارات ارزشمند مجموعه،عرضه آجر واجرای کار توسط گروه های اجرایی خاص و با تجربه در کشور عراق و ارمنستان است.اکنون دفتر خدماتساختمانی جلوه نمای سبز با داشتن نمایندگی انحصاری شرکت های نماچین اصفهان،شهرزاد،فخاری نیا،سهند و... دارای بزرگترین و کامل تریننمایشگاه آجرنما در کاشان و حومه با بیش از 1000 نوع آجرنما در رنگ و طرح های مختلف می باشد همچنین با بیش از 15000متر مربع انبارنگهداری آجر و سنگ های ساختمانی و سنگ آنتیک،توانایی عرضه انواع آجرنما و سنگ درطول روز دارا می باشد.درادامه باید اضافه کرد مجموعهجلوه نمای سبز در راستای تولید آجرهای سنتی و خشتی با بهره گیری از بهترین نوع متریال های اولیه و استفاده از باتجربه ترین کارکنان در حوزهتولید آجرهای سنتی فعالیت دارد و حتی تنها دارنده کارگاه تولید آجرهای آنتیک وخدمات برش و طراحی روی آجرنما در کاشان و حومه می باشد.مجموعه جلوه نمای سبز همواره درتلاش بوده همگام با پیشرفت تکنولوژی،به روزترین و متنوع ترین آجرنمای ساختمانی را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضهنماید.ساختار مدیریتی این مجموعه در تلاش بوده که به صورت پویا و نظام مند در توسعه وتعالی زیرساخت های عمران شهر ایفای نقش نماید.

پیشرفت ها

خوشبختانه با نزدیک به سه دهه فعالیت صادقانه در عرضه بهترین کالا و اجرای با کیفیت ، اعتبار بسیاری در سطح کشور کسب نموده است به نحوی که تاکنون پروژه های بزرگی در سراسر کشورتامین آجر و اجرا نموده است. یکی از افتخارات ارزشمند مجموعه , عرضه آجر و اجرای کار توسط گروه های اجرایی خاص و با تجربه در کربلای معلی است . اکنون دفتر خدمات ساختمانی جلوه نمای سبز با در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری شرکت های نماچین اصفهان ، سهند ، جم ، تیراژه ، شهرزاد ، آرتین ، نیک و هما دارای بزرگترین و کامل ترین نمایشگاه آجر نما در کاشان و حومه با بیش از 1000 نوع آجر نما در رنگ و طرح های مختلف می باشد همچنین با بیش از 5000 متر مربع انبار نگهداری آجر ، توانایی عرضه انواع آجرنما را در طول روز دارا می باشد . همچنین مجموعه جلوه نمای سبز تنها دارنده کارگاه تولید آجر های آنتیک و خدمات  برش و طراحی روی آجر نما در منطقه می باشد . علاوه بر عرضه آجرهای مدرن مجموعه جلوه نمای سبز جهت احیاء معماری سنتی ایران کهن با بهره گیری از تجربه های کسب شده اقدام به تولید آجرهای سنتی دست ساز نموده است که علاوه بر عرضه در شمال استان اصفهان توانسته جایگاه مناسب در سرتاسر ایران بدست آورده و محصول خود را به تمامی شهر های ایران عزیز ارسال نماید .

خدمات

محدوده خدمات مجموعه جلوه نمای سبز با اتکا بردانش و تجربه خود جهت تامین نیاز های کمی و کیفی طیف وسیعی از مشتریان و جامعه مهندسین و معماران به شرح زیر می باشد :

 • عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع آجرنما مدرن ، سنتی و پست مدرن
 • تولید انواع آجر های سنتی درجه یک در طرح ، ابعاد و رنگ های مختلف
 • گروه های اجرایی مجرب و با سلیقه در اجرای نمای ساختمان
 • گروه های اجرایی برون مرزی جهت اجرای پروژهای مدرن و کلاسیک و سنتی
 • انجام خدمات برشکاری ، ابزار زنی و دکوراتیو کردن سنگ و آجر
 • قراردادن تجربیات اجرایی مجموعه در اختیار مشتریان و جامعه مهندسین
 • تخصصی ترین مرکز طراحی و اجرای پروژه های سنتی در ایران
 • خدمات طراحی معماری شامل طراحی پلان ، دکوراسیون داخلی ، نمای خارجی و محوطه سازی 
 • خدمات طراحی سازه شامل طراحی اسکلت فولادی ، اسکلت بتنی و فونداسیون 
 • پیمانکاری عمومی و مجری ذیصلاح تمام مراحل ساختمان سازی
 • اولید عرصه کننده پودر های بندکشی در کاشان
 • عرضه کننده خاک های مناسب و مرغوب جهت اجرای کاهگل های سنتی
 • عرضه کننده رزین ، چسب و نانو پوشش ها
 • عرضه انواع فواره،حوض،آبنما،باربیکیو پیش ساخته و مصالح محوطه سازی

آرمان ها

معماری سنتی ایران همیشه جزء اصلی دقدقه های این مجموعه بوده است و معتقد است بعضی از معماری های کنونی شهرها ، اثرات مخربی در نمای شهر ، اقلیم منطقه و از همه مهمتر بر روان مردم خواهد داشت . مجموعه جلوه نمای سبز خود را نیز مسئول این جریان میداند و به این جهت اقدام به اجرای چندین چندین طرح علمی پژوهشی جهت احیاء معماری سنتی ایران کهن نموده است .

دوری مهندسین از سبک های سنتی بخشی به علت نبود متریال های جدید است که بتواند خلاقیت مهندسین مدرن را ارضاء کند به همین سبب مجموعه جلوه نمای سبز با مطالعه سبک های مختلف معماری در قدیم دست به تولید آجرهای سنتی با طرح های جدید زده است که به نوعی بازیابی داشته های معماری سنتی است . موازی با جریان تولید این مجموعه با برگزاری سمینار های مختلف با همکاری دانشگاه ها و نظام مهندسی زوایای جدیدی از معماری سنتی را به دانشجویان و مهندسی معرفی میکند .

در آجرنمای مدرن مجموعه جلوه نمای سبز همواره در تلاش بوده است همگام با پیشرفت تکنولوژی ، به روز ترین و متنوع ترین آجر نمای ساختمانی را به صورت مستقیم و بدون واسطه  عرضه نماید . ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده که به صورت پویا و نظام مند در توسعه و تعالی زیر ساخت های عمران کشور خود ایفای نقش نماید.

x
جهت دانلود فایل لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید.